Par mani

Sveicināti!

Es esmu Ivo Irmejs, motobraucējs jau gandrīz 30 gadus, moto instruktors jau 14 gadus. Man motocikls nav tikai veids, kā nokļūt no viena punkta uz otru, motocikls ir mana dzīve, ikdiena, darbs un prieks. Es vēlos, lai aizvien vairāk cilvēkiem ir iespēja pamēģināt, iepazīt, iemīlēt motociklu un izbaudīt tās emocijas un prieku, ko dod brauciens ar moci, lai prasmīgu motobraucēju rindas kļūst arvien kuplākas. Tā ir mana motivācija savu darbu vienmēr izdarīt cik vien iespējams labi, tā, lai visi, kas pie manis ir pabeiguši moto apmācības kursu būtu gatavi ne tikai nokārtot braukšanas eksāmenu, bet pēc eksāmena varētu arī sēsties uz jebkuru motociklu un braukt, droši, tālu, un galvenais, darīt to ar prieku.

Sākās tas viss aptuveni 10 gadu vecumā apmēram astoņdesmoto gadu vidū, ar mopēdu Rīga 13. Kopš tā laika:

# Motocikla vadītāja apliecība no 1992.gada.

# Auto vadītāja apliecība – B un C kategorijas no 1993.gada, E kategorija no 2003.gada, D kategorija no 2004.gada, 95.koda profesionālā vadītāja apliecība no 2013.gada.

# Braukšanas apmācības instruktora apliecība no 2000.gada.

# Auto vadīšanas instruktors no 2000.gada.

# Motocikla vadīšanas instruktors no 2001.gada.

# Ar manu palīdzību pie vadītāja apliecības tikuši vairāk, kā 300 auto vadītāji un vairāk, kā 650  moto vadītāji.

# Garākais moto ceļojums – vairāk, kā 6000 km.

# Garākais moto pārbrauciens ieturot pauzes tikai degvielas uzpildei un ēšanai – 1530 km, aptuveni 22 stundas. Vai vēlos to atkārtot – atzīšos, ka bez īpaša iemesla nē.

# Dažādi motocikli, ar ko ir braukts – noteikti vairāk kā 50 motocikli, varu pakonsultēt motocikla izvēlē.

# Motociklu remonts un apkope – savus motociklus remontēju, apkopju un uzlaboju pats, varu pakonsultēt, kas un kā darāms. Lielākiem specialistiem uzticu tikai sarežģītus un specifiskus remontus un uzlabojumus.

# Vai ir bijis kāds motocikls, ar ko es nevaru izbraukt eksāmena figūras – jā, Triumph Rocket, caur mazo “čūsku” šo moci izlocīt pat es nevarēju :))

# Kopumā ar motociklu nobrauktie kilometri – kas tos vairs var saskaitīt 🙂